PRISTATYMO INFORMACIJA


-Prekes paprastai išsiunčiame per 1-4 darbo dienas nuo pavedimo gavimo. Norime pažymėti, kad kiekvienas kilimėlis yra pagaminimas gavus užsakymą, todėl esant dideliems užsakymo kiekiams galimi nežymus vėlavimai. Jei labai svarbi tiksli gavimo data, prieš atliekant užsakymą rekomenduojam susisiekti per nurodytus KONTAKTUS arba per messenger.

-Mes siekiame, kad Mūsų parduodamų prekių gamybos žaliavos visada būtų Mūsų sandėlyje ir būtų lengvai prieinamos. Prekių, esančių Mūsų sandėlyje, pristatymas paprastai užtrunka nuo 1 iki 4 (nuo vienos iki keturių) darbo dienų nuo Jūsų pateikto užsakymo dienos. Mes Jus informuosime el. paštu, jeigu pateikus užsakymą Mums, jį apmokėjus ir gavus Mūsų patvirtinimą, reikiamo užsakyto prekių kiekio Mūsų sandėlyje nebūtų. Susiklosčius tokiai situacijai, su Jumis susisieks Mūsų įgaliotas asmuo, informuodamas, kiek preliminariai turėtų užtrukti užsakytų prekių pristatymas.

-Dėl individualių prekių užsakymo, pagaminimo bei pristatymo terminų kiekvienu atveju yra tariamasi tiesiogiai su Mūsų Internetinės svetainės atstovu.

-Kai prekių pristatymo paslaugas Jums teikia tretieji asmenis, Mes negalime būti atsakingi už siuntinio vėlavimą ar praradimą, bet kokį trečiųjų asmenų veikimą ar neveikimą, ar kitokį įvykį nuo to momento, kai siuntinys buvo perduotas pristatymo paslaugas teikiantiems tretiesiems asmenimis.

-Tuo atveju, jeigu užsakytos prekės pakuotė, kurią Jūs gavote, turi išorinių defektų, Jūs apie tai turite informuoti kurjerį prekių pristatymo metu. Tuo atveju, jeigu yra nustatomas vidinis prekės pažeidimas, kuris nebuvo matomas prekių pristatymo metu ir nėra sąlygotas natūralaus prekės nusidėvėjimo, Jūs turėtumėte susisiekti tiesiogiai su prekes pristačiusia įmone, kuri yra atsakinga už prekės pažeidimą.

Pristatymo būdai, terminai ir kainos Lietuvoje:

-Lietuvos paštu registruota, pirmenybinė siunta nuo nuo 1 iki 2kg - 2.99€
-Omniva paštomatu S dydžio siunta 2.15 €

Gavimo terminas 1-4 darbo dienos.
Paprastai siuntos atkeliauja laiku, tačiau galimi vėlavimai dėl Lietuvos pašto darbo sutrikimų, pvz. šventiniu laikotarpiu pašto servisas lėtesnis nei įprastai.
Prašome kantrybės laukiant siuntos.
Nemokamas pristatymas LIETUVOJE perkant prekių už 50€ ar daugiau.

Pristatymo būdai, terminai ir kainos užsienyje:

-Lietuvos paštu į Europos šalis iki 2000g – 9.56 €
-Lietuvos paštu į likusį pasaulį iki 2000g – 13.61 €

Siunčiam beveik į visas pasaulio šalis.
Dėl tarptautinių užsakymų susisiekite su mumis el. info@felpudi.lt
 
Bag
Wishlist 0
Continue Shopping